Čisticí pleťové tonikum ApiClear je vynikající výrobek péče o krásu pro problematickou pleť, který obsahuje čištěný včelí jed (PBV™), jenž napomáhá omezení výskytu pupínků a akné. Toto osvěžující pleťové tonikum pomáhá čistit problematickou pleť.

Skvělé hydratační vlastnosti tohoto pleťového séra s obsahem čištěného včelího jedu (PBV™) napomáhají regeneraci buněk a omezují výskyt jemných vrásek a jizev.
Toto osvěžující pleťové tonikum pomáhá čistit problematickou pleť tím, že odstraňuje každodenní nečistoty a omezuje mastnotu, pomáhá bojovat proti výskytu pupínků a zajišťuje klidnější pleť. Čisticí pleťové tonikum Manuka Doctor ApiClear využívá sílu aktivních přírodních surovin a kombinuje antibakteriální čištěný včelí jed (PBV™), manukový med, mateří kašičku a tea tree oil, aby napomohl odstranění příčin vzniku pupínků.


Výhody:

Hluboce čisticí tonikum pro pleť náchylnou k výskytu pupínků
Čistí pleť tak, že omezuje mastnotu a odstraňuje nečistoty
Napomáhá odstranit příčiny pupínků
Zdokonaluje pleť
Při použití spolu s pěnivým čisticím přípravkem ApiClear může toto čisticí pleťové tonikum napomoci při snižování výskytu bakterií, které způsobují pupínky/akné.

Návod k použití:


Aplikujte vatovým tamponem na suchou vyčištěnou pleť. Jemně na pleť poklepávejte, abyste napomohli vsáknutí. Pokud se objeví známky podráždění, okamžitě přestaňte přípravek používat.
Pro dosažení nejlepších výsledků by mělo být pleťové tonikum Manuka Doctor ApiClear používáno spolu s pěnivým pleťovým čisticím přípravkem, aby došlo ke snížení výskytu bakterií, jež způsobují pupínky. Doplňte svou péči o hydratační pleťové mléko ApiClear, pleťové sérum, krém na pupínky a zklidňující pleťový korekční gel, aby vaše problematická pleť dosáhla vyváženosti.

Složení:

Čištěný včelí jed, manukový med a propolis, kyselina hyaluronová, alantoin, výtažek z aksamitníku, tea tree oil, výtažek z rozmarýnu, vilín.

Obsah:

150ml

 


Mohlo by Vás zajímat

Provozovatel webu, Vitamins Cosmetics s.r.o., IČ: 27194167, se sídlem Krakovská 1307/22, Nové Město, 110 00 Praha 1, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím