Krém na pupínky Manuka Doctor ApiClear je nemastný krém, který nabízí cílenou aplikaci na problémovou pleť – přirozená volba pro problematickou pleť.

Nemastný krém na pupínky ApiClear nabízí cílenou aplikaci na problémovou pleť s využitím síly aktivních přírodních surovin – manukového medu a propolisu.
Tyto suroviny se společně obracejí ke kořenům problémů s pupínky, brání ucpávání pórů, regenerují pleťové buňky, předcházejí zajizvení a konečně urychlují proces hojení pupínků.
Krém na pupínky Manuka Doctor ApiClear může být aplikován na pleť náchylnou k tvorbě pupínků až třikrát denně nebo tak často, jak je potřeba, aby došlo k ochlazení a korekci, přičemž nabízí lokální antiseptické řešení.
Výhody:

Cílený krém na nedokonalosti pleti
Přirozená volba pro pleť náchylnou k výskytu pupínků
Chladivý
Rychle se vstřebává
Není mastný
Při použití spolu s pěnivým čisticím přípravkem ApiClear může tento krém na pupínky napomoci při snižování výskytu bakterií, které způsobují pupínky/akné.

Návod k použití:
Aplikujte na postiženou oblast až třikrát denně. Pokud se objeví známky podráždění, okamžitě přestaňte přípravek používat.
Pro dosažení nejlepších výsledků by měl být krém na pupínky ApiClear používán spolu s pěnivým pleťovým čisticím přípravkem ApiClear, aby došlo ke snížení výskytu bakterií, jež způsobují pupínky.
Řada ApiClear rovněž zahrnuje pěnivý čisticí přípravek, pleťové tonikum, pleťové sérum a hydratační pleťové mléko, přičemž všechny tyto produkty by měly být používány jako součást každodenní péče o pleť, jež napomáhá udržet rovnováhu problematické pleti.

Složení:
Aktivované klíčové suroviny z úlu
Manukový med z Nového Zélandu – prokázané antibakteriální, zklidňující a hydratační vlastnosti a účinky na regeneraci buněk.
Propolis – pryskyřičná směs, kterou medonosné včely sbírají z poupat a květů na rostlinách produkujících pryskyřičné látky a jež je známá svými antibakteriálními a fungicidními vlastnostmi. Vědecký výzkum ukazuje, že propolis může pomoci při tlumení aktivity bakterií souvisejících s akné.


Další klíčové složky
Kyselina hyaluronová – aktivní činitel péče o pleť známý svými hydratačními vlastnostmi.
Olivový olej – proslulý svými hydratačními vlastnostmi.


Mohlo by Vás zajímat

Provozovatel webu, Vitamins Cosmetics s.r.o., IČ: 27194167, se sídlem Krakovská 1307/22, Nové Město, 110 00 Praha 1, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím