Tento světle tónovaný krémový gel proti celulitidě poskytuje přirozené zlaté opálení, které se vyvíjí během jedné hodiny.

Obohacený o hydratační složky, zanechává hedvábně hladký povrch. Tato nelepkavá formule vyhlazuje rovnoměrně a dokonale pokožku. Pokožka je svěží a hydratovaná. Tento jedinečný samoopalovací gel pomáhá snížit výskyt celulitidy a zvyšuje pevnost pokožky pro mladší vzhled kontur těla. Obsahuje čištěný včelí jed (PBV ™) a manukový med, který pomáhá viditelně podporovat elasticitu pokožky. Vhodné pro všechny typy pleti.


• Pomáhá redukovat vzhled celulitidy
• Unikátní světlá textura, nelepící samoopalovací gel obsahující čištěný včelí jed (PBV ™) pro viditelnou podporu elasticity pokožky
• Přírodně vypadající opálení se vyvíjí za jednu hodinu
• Povznášející formule pro mladší vzhled kontur těla
• Pomáhá viditelně zlepšit pevnost pokožky
• Obohacený o hydratační složky zanechává hedvábně hladký povrch a viditelně oživuje pokožku

Aplikace: Aplikujte na čistou, exfoliovanou suchou pokožku, dejte pozor na oblast kolem loktů, kolen a kotníků. Aplikujte pomocí opalovací rukavice nebo po použití si ruce důkladně umyjte. Nechte schnout po dobu 10 minut. Vyhněte se koupání po dobu až 7 hodin.

 

Aktivní složky:
Purifikovaný včelí jed (PBV ™) je silná kombinace enzymů, peptidů a aminokyselin, a je prokázáno, že viditelně podporuje pružnost pokožky.
Manukový med z Nového Zélandu pomáhá zvýšit hydrataci a viditelně podporuje elasticitu pokožky.


Vitamin E je jedním z nejsilnějších antioxidantů, ale tělo si ho nemůže produkovat. Antioxidanty neutralizují oxidační účinek volných radikálů, které poškozují kolagen a způsobují vysušení, jemné linky a vrásky.


Kofein a Palmitoyl Karnitin jsou kombinovány pro jejich synergický efekt. Bylo klinicky prokázáno, že zvýšují pevnost, pružnost a kožní tonus břicha, paží, nohou a dekoltu. Pokožka se cítí okamžitě hladší a viditelně pevnější.


DHA je bezpečný samoopalovací prostředek s desetiletým užíváním, který byl vyvinut s dalšími klíčovými složkami pro zajištění přirozeně vypadajícího opálení, které se objevuje během jedné hodiny.

 

Obsah: 200ml


Mohlo by Vás zajímat

Provozovatel webu, Vitamins Cosmetics s.r.o., IČ: 27194167, se sídlem Krakovská 1307/22, Nové Město, 110 00 Praha 1, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím