ApiRevive posilující vlasová maska je bohatý a krémový kondicionér, který doplňuje ztracenou vlhkost a dodává výživu pro revitalizaci poškozených vlasů.

Unikátní složení manukového medu, manukového oleje a habešského oleje společně doplňuje do vlasů ztracené živiny a obnovuje přirozený vzhled. Vlasy zanechává intenzivně vyživené s dlouhotrvajícím objemem, lehkou úpravitelností a pohádkovým leskem! Posilňující vlasová maska je vhodná pro všechny typy vlasů a také se chová jako výborný detangler.


• Bohatý krémový kondicionér
• Obnovuje ztracenou vlhkost pro přirozeně vypadající lesk
• Výživné ingredience viditelně oživí poškozené vlasy
• Pomáhá obnovit přirozený vzhled a doplnit ztracené živiny
• Vlasům dodává dlouhotrvající objem a lehkou rozčesatelnost
• Detangler
• Vhodný pro všechny typy vlasů


Návod: Po umytí šamponem, osušte ručníkem vlasy a použijte dostatečné množství Apirevive posilňující vlasové masky, rozčešte a nechte pronikat po dobu 7-10 minut. Důkladně opláchněte. Chcete-li, použijte jednou nebo dvakrát týdně.

 

Aktivní složky:
Crodazoquat ™ MCC je průlomová kondicionérová přísada pro širokou škálu typů vlasů různých etnik a je zvláště vhodná pro suché a poškozené vlasy. Crodazoquat ™ MCC byl testován v salonem pro zvýšení lesku a bylo prokázáno, že překonává další klíčové aktivní látky používané na rozčesávání a formování vlasů.
Habešský olej pochází z rostliny Brassica abyssinica. Olej se získává ze semen květiny a obsahuje vysoké množství dlouhých nenasycených mastných kyselin, které pomáhají snížit poškození vlasů, posilnit vlasy a zvýšit jejich lesk. Je vysoce odolný proti teplu, a je proto vynikající před ošetřením vlasovou žehličkou.
Manukový olej se získává z listů a větví L. scoparium manukového stromu původem z Nového Zélandu. Tento éterický olej je známý pro své silné antimikrobiální vlastnosti, pomáhá udržovat zdravou pokožku hlavy a může pomoci se všemi třemi příčinami vzniku lupů.
Manukový med z Nového Zélandu je proslulý jako silný vlasový kondicionér, pomáhá vlasy změkčit a vyhladit, zlepšuje současně zdraví vlasových folikulů a vlasovou pokožku.

 

Obsah: 100ml


Mohlo by Vás zajímat

Provozovatel webu, Vitamins Cosmetics s.r.o., IČ: 27194167, se sídlem Krakovská 1307/22, Nové Město, 110 00 Praha 1, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím