Účinný pěnivý čisticí přípravek na obličej, který byl speciálně navržen tak, aby pomohl problematické pleti dosáhnout vyváženosti. Bylo klinicky ověřeno, že pěnivý čisticí přípravek Manuka Doctor ApiClear za pouhé tři týdny výrazně zlepšuje pleť náchylnou k tvorbě pupínků.
Účinný čisticí přípravek, který pomáhá zajistit zářivější pleť pomocí odstranění každodenních nečistot. Tento čisticí přípravek bojuje proti výskytu pupínků tím, že reguluje hromadění toxinů, nadměrnou produkci kožního mazu a odumřelé buňky, takže je pleť viditelně čistší a klidnější. Úžasný produkt pro péči o krásu, který obsahuje čištěný včelí jed (PBV™), který napomáhá snížení výskytu pupínků.


Tento účinný pěnivý čisticí přípravek byl speciálně navržen tak, aby napomohl dosažení vyváženosti problematické pleti, a pomáhá bojovat proti výskytu pupínků tím, že odstraňuje každodenní nečistoty a zanechává pleť viditelně čistší a klidnější. Pěnivý čisticí přípravek Manuka Doctor ApiClear využívá sílu aktivních přírodních surovin a kombinuje antibakteriální čištěný včelí jed a manukový med, aby napomohl odstranění příčin vzniku pupínků.

 

Výhody:
- Bylo klinicky prokázáno, že snižuje výskyt bakterie, která způsobuje pupínky/akné
- Do hloubky čistí pleť náchylnou ke vzniku pupínků
- Pomáhá problematické pleti dosáhnout rovnováhy
- Čistí pleť tak, že omezuje mastnotu a odstraňuje nečistoty
- Osvěžuje pleť
- Pomáhá odstraňovat příčiny vzniku pupínků a zanechává pleť viditelně klidnější
- Odstraňuje make-up
- Zdokonaluje pleťPři použití spolu s pleťovým sérem ApiClear je tento čisticí přípravek účinný při snižování výskytu bakterií, které způsobují pupínky/akné. 
Návod k použití:
Jemně promněte v dlaních s trochou vody, aby se vytvořila pěna. Vmasírujte do pleti obličeje a krku a opláchněte.
Pokud se objeví známky podráždění, okamžitě přestaňte přípravek používat. Pro dosažení nejlepších výsledků by měl být pěnivý čisticí přípravek Manuka Doctor používán spolu s pleťovým sérem, aby došlo ke snížení výskytu bakterií, jež způsobují pupínky.

Doplňte svou péči o pleťový toner ApiClear, hydratační pleťové mléko, krém na pupínky a zklidňující pleťový korekční gel, aby vaše problematická pleť dosáhla vyváženosti.

 

Složení:
Obsahuje následující složky související se včelami:

Čištěný včelí jed a manukový med
Výtažek z papáje: Rostlinný výtažek s osvěžujícími a čisticími vlastnostmi
Bambucký betain: Pěnivá čisticí složka bambuckého másla
Triklosan: Známá antibakteriální složka
Také obsahuje fytoncidní vodu.

 

Obsah:
100ml


Mohlo by Vás zajímat

Provozovatel webu, Vitamins Cosmetics s.r.o., IČ: 27194167, se sídlem Krakovská 1307/22, Nové Město, 110 00 Praha 1, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím