WHAT NITS! KONDICIONÉR PRO SNAZŠÍ ROZČESÁVÁNÍ VLASŮ BEZ OPLACHOVÁNÍ.

Tento produkt se používá poté, co jsou vši zničeny působením přípravku Scalp Rub (Tonikum proti vším), jako následná péče a odpuzovač. Aplikaci usnadňuje pumpička se sprejem.

What nits! Jak na dětské vši...
Téměř všichni rodiče velmi dobře znají opakující se výskyt vší u dětí.

Odpovědí je olej tea tree: dětské vši olej z čajovníku nemají rády a mnozí lékárníci jej kromě jiných onemocnění pokožky hlavy doporučují jako přirozený prostředek proti dětské vši. Olej z čajovníku použitý v těchto produktech má velmi silné protiplísňové a antiseptické vlastnosti. Nedráždí, nezpůsobuje záněty a je zcela neinvazivní. Kombinace oleje z čajovníku, zederachu indického (neem) a eukalyptu pomáhá rozpustit voskovou ochranu vší, a ty jsou tak vystaveny účinku vody.

 

Aplikace:

Aplikujte na umyté ručníkem usušené vlasy. Použijte dostatečné množství na pokožku hlavy a na vlasy. Pročesejte vlasy řídkým hřebenem, aby bylo zajištěno rovnoměrnější rozložení preparátu.

Ponechejte na vlasech.

Tento lehký kondicionér lze použít každý den v případě potřeby. Vhodný pro všechny typy vlasů. Může být požit v kombinaci s Tonikem proti vším.

 

Kromě oleje z čajovníku (tea tree) produkt obsahuje:

glycerin – zvlhčovadlo přírodního původu, které přispívá k hydrataci pokožky hlavy, a pomáhá tak předcházet odlupování pokožky.

 

Upozornění:

Nepoužívejte pokud máte epilepsii, kožní alergii. Nepoužívejte v těhotenství či pokud berete homeopatika. Tea tree aroma může zhoršit astma. Zabraňte kontaktu s očima. Zamezte inhalaci. Nechávejte mimo dosah dětí. Není vhodné pro děti do 3 let. Pouze pro externí použití.

 

Skladování:
Lahvičku vždy skladujte v kartonovém obalu. Zamezte slunečnímu světlu.

 

Vyrobeno v UK. Tradice od roku 1995. Bez parabenů.


Mohlo by Vás zajímat

Provozovatel webu, Vitamins Cosmetics s.r.o., IČ: 27194167, se sídlem Krakovská 1307/22, Nové Město, 110 00 Praha 1, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím