Složení tohoto šampónu s nízkou toxicitou bylo navrženo tak, aby působilo na dětské vši a bylo vhodné pro každodenní použití pro všechny typy vlasů.

What nits! Jak na dětské vši...
Téměř všichni rodiče velmi dobře znají opakující se výskyt vší u dětí.

Odpovědí je olej tea tree: dětské vši olej z čajovníku nemají rády a mnozí lékárníci jej kromě jiných onemocnění pokožky hlavy doporučují jako přirozený prostředek proti dětské vši. Olej z čajovníku použitý v těchto produktech má velmi silné protiplísňové a antiseptické vlastnosti. Nedráždí, nezpůsobuje záněty a je zcela neinvazivní. Kombinace oleje z čajovníku, zederachu indického (neem) a eukalyptu pomáhá rozpustit voskovou ochranu vší, a ty jsou tak vystaveny účinku vody.

 

Návod k použití:

Naneste na mokré vlasy, zamezte kontaktu s očima. Po 3 minutách smyjte teplou vodou.

 

Hlavními aktivními přísadami jsou olej z čajovníku (tea trea), olej ze zederazu indického (neem) a eukalyptus, všechny tyto přísady jsou popsány výše u produktu Scalp Rub.

 

Upozornění:

Nepoužívejte pokud máte epilepsii, kožní alergii. Nepoužívejte v těhotenství či pokud berete homeopatika. Tea tree aroma může zhoršit astma. Zabraňte kontaktu s očima. Zamezte inhalaci. Nechávejte mimo dosah dětí. Není vhodné pro děti do 3 let. Pouze pro externí použití.

 

Vyrobeno v UK. Tradice od roku 1995. Bez parabenů.


Mohlo by Vás zajímat

Provozovatel webu, Vitamins Cosmetics s.r.o., IČ: 27194167, se sídlem Krakovská 1307/22, Nové Město, 110 00 Praha 1, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím