Pro detekci a odstranění vší.

Funguje to! Po tomto produktu sáhněte, když objevíte vši. Jedná se o neinvazivní prostředek.

What nits! Jak na dětské vši...


Téměř všichni rodiče velmi dobře znají opakující se výskyt vší u dětí.

Odpovědí je olej tea tree: dětské vši olej z čajovníku nemají rády a mnozí lékárníci jej kromě jiných onemocnění pokožky hlavy doporučují jako přirozený prostředek proti dětské vši. Olej z čajovníku použitý v těchto produktech má velmi silné protiplísňové a antiseptické vlastnosti. Nedráždí, nezpůsobuje záněty a je zcela neinvazivní. Kombinace oleje z čajovníku, zederachu indického (neem) a eukalyptu pomáhá rozpustit voskovou ochranu vší, a ty jsou tak vystaveny účinku vody.

Aplikace:
1.      Aplikujte na umyté, ručníkem usušené vlasy.

2.      Použijte dostatečné množství na pokožku hlavy a na vlasy.

3.       Pročesejte vlasy řídkým hřebenem, aby bylo zajištěno rovnoměrnější rozložení preparátu.

4.       Nechejte na vlasech působit po dobu 15-20 minut. Rozdělte vlasy do malých pramínků a pročesejte je hustým hřebenem (všiváčkem). Vyčistěte hřeben po každém pročesání. Pročesávejte z horní části pokožky hlavy do konečků vlasů. Tento postup opakujte, dokud všechny vlasy nebudou pročesané.

5.      Důkladně smyjte šampónem.

 

Kromě oleje z čajovníku (tea tree) jsou dalšími hlavními přísadami:
olej ze zederachu indického (neem oil) – velmi účinný odpuzovač hmyzu, v Indii jej od nepaměti používají při zraněních a kožních problémech,

eukalyptus – má také antiseptické vlastnosti, usnadňuje dýchání a používá se i na drobná zranění a záněty.

Upozornění:

Nepoužívejte pokud máte epilepsii, kožní alergii. Nepoužívejte v těhotenství či pokud berete homeopatika. Tea tree aroma může zhoršit astma. Zabraňte kontaktu s očima. Zamezte inhalaci. Nechávejte mimo dosah dětí. Není vhodné pro děti do 3 let. Pouze pro externí použití.

Skladování:
Lahvičku vždy skladujte v kartonovém obalu. Zamezte slunečnímu světlu.

Vyrobeno v UK. Tradice od roku 1995. Bez parabenů.


Mohlo by Vás zajímat

Provozovatel webu, Vitamins Cosmetics s.r.o., IČ: 27194167, se sídlem Krakovská 1307/22, Nové Město, 110 00 Praha 1, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím